Розгляд справи відбувся 25 листопада на відкритому засіданні. Про це повідомляє пресслужба суду.

Важливо Офіційні результати виборів у Черкасах: чинний мер Бондаренко залишається на посаді

Суд відмовив у задоволенні позову Бондаренка проти президента України про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування неправдивої інформації та стягнення компенсації моральної шкоди.

Таким чином, рішення Печерського районного суду від 1 жовтня залишили без змін, а апеляційну скаргу не задовольнили.

У чому суть справи

  • 27 травня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності проти Президента України Володимира Зеленського.
  • Річ у тім, що 20 травня Зеленський, кажучи про мера Черкас, сказав, що "за один стіл з такими бандитами не сяде".
  • У жовтні суд відмовив у задоволенні позову. Згідно з оприлюдненим рішенням, суд оцінив слова Зеленського як "суб'єктивне ставлення до можливості мати ділові, дружні або інші відносини з посадовою особою".

До теми Зеленський назвав "бандитом": суд закрив позов мера Черкас про 1 гривню

Більше про скандал у Черкасах

  • Мер міста дозволив достроково пом'якшити карантин з 1 травня. А саме відновити роботу частини непродовольчих магазинів, майстерень, перукарень, ринків, парків та навіть літніх майданчиків ресторанів.
  • Водночас загалом по Україні карантин дозволили послабити лише з 12 травня. Поліція відкрила кримінальну справу, а Володимир Зеленський та Арсен Аваков пригрозили міському голові Черкас юридичними наслідками.
  • Голова МОЗ Максим Степанов приїхав до обласного центру. Він заявив, що категорично не підтримує відповідне рішення місцевої влади.
  • Цікаво також, що Анатолій Бондаренко був одним з перших мерів, які наполегливо просили владу про жорсткі карантинні обмеження.