Водночас, як зазначив мер Ірпеня, парламент повинен збільшити суму адміністративного штрафу за подання до декларації хибних чи неповних відомостей.
"Президентський принцип "жити по-новому" означає викорінення будь-яких виявів корупції з системи державного управління та місцевого самоврядування. Десятиліттями чиновники звикали нечесним шляхом наживати статки і не сплачувати податків. Настав час припинити це. Перед тим як мене обрали міським головою Ірпеня, я був успішним підприємцем у багатьох сферах, створив не одне підприємство і чесно сплачував податки. На посаду міського голови прийшов небідною людиною. Своїм особистим прикладом хочу закликати українських чиновників різного рівня не приховувати свої доходи, бути відкритими і чесними, платити податки, тим більше — у такий складний для України час. Усі, хто записує майно на своїх родичів чи помічників або не відображає фактичну власність — назавжди стануть політичним минулим української історії", — наголосив мер.
Нагадаємо, Володимир Карплюк, балотуючись на посаду Ірпінського міського голови, позиціонував себе як успішного підприємця, чесно декларуючи свої доходи та майно. При цьому він наголошував, що самостійно фінансує свою передвиборчу кампанію та діяльність очолюваної ним політичної партії "Нові обличчя". Виборці оцінили його відкритість та успішність і на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року обрали Володимира Карплюка мером Ірпеня.
Згідно з поданою декларацією за 2014 рік, Володимир Карплюк до обрання міським головою Ірпеня Київської області заробив понад 16 мільйонів гривень, основна частина яких – дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна. Володимир Карплюк чесно задекларував десятки об’єктів нерухомості, земельні ділянки та транспортні засоби. На його рахунках – понад 3,6 мільйона гривень. З усіх коштів та майна Володимир Карплюк сплатив податки в повному обсязі.