Стан здоров'я Навального значно покращився, однак попереду ще тривалий курс реабілітації. Тож показовим є те, що сама Меркель завітала до опозиціонера в лікарню. Про це повідомляє Spiegel.

Цікаво Путін дав зрозуміти, що Навальний не повернеться додому, – російський публіцист

Як пише видання, те, що Навального відвідала сама канцлерка, означає, що вона не готова залишити справу, не довівши її до кінця.

Той факт, що сама канцлерка відвідала опозиційного політика, має бути для російського уряду знаком того, що Берлін не поступиться в цій справі та з'ясує правду,
– мовиться у повідомленні.

Що каже Навальний

Опозиціонер підтвердив зустріч з Меркель. Зокрема він наголосив, що канцлерка розмовляла не лише з ним, але й з членами його сім'ї.

Що відомо про стан Навального

Російського опозиціонера 23 вересня виписали з німецької клініки "Шаріте". Загалом Навальний перебував у "Шаріте" 32 дні, з них 24 – він був у реанімації. Німецькі лікарі зазначили, що, судячи з поточного стану пацієнта, його повне одужання можливе. Водночас медики додали, що про будь-які наслідки важкого отруєння можна буде судити пізніше.

Важливо Вчитимусь стояти на одній нозі, – Навальний про плани після виписки

Отруєння Навального: головне

  • 20 серпня російському опозиціонеру Олексію Навальному стало погано, коли він летів з Томська до Москви. Літак екстрено посадили в Омську, а політика госпіталізували до місцевої лікарні. Там він впав у кому.
  • Російські лікарі не хотіли відпускати Навального на лікування у Німеччину, мовляв, він був "нетранспортабельним". Згодом опозиціонера таки відпустили на лікування до Німеччини. Його прийняла відома берлінська клініка "Шаріте".
  • Німецькі лікарі виявили, що опозиціонера отруїли хімічною зброєю з родини "Новачок". Її сліди знайшли не лише на шкірі, у крові та сечі Навального, але й на пляшці, з якої він пив.
  • Після виходу з коми Навальний заявив, що вимагає повернути одяг, який був на ньому у момент отруєння. На думку опозиціонера, його речі, які з нього непритомного зняли в Росії, є важливим доказом замаху.
  • Президент Росії Володимир Путін відзначився заявою, що Навальний міг сам виготовити отруту і випити її.