Через 5 днів після події у Дніпрі до Миколи Тищенка завітали з обшуком співробітники ДБР і вручили йому підозру за фактом незаконного позбавлення волі добровольця.

Дивіться також Одягнули, але не одразу після суду: Тищенко вже ходить з електронним браслетом

"Не треба втрачати голову"

В ефірі телемарафону радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відзначив швидку реакцію як суспільства, так і правоохоронних органів. Крім того, він заявив, що Микола Тищенко явно втратив голову та не розуміє свою країну.

Посадовець підкреслив, що таких, як Тищенко, багато, і вони намарно вважають, що надалі можуть поводитися, як раніше.

Раніше поведінку нардепа прокоментував очільник Офісу президента Андрій Єрмак. Він визнав, що є кумом Тищенка, втім, давно не підтримує з ним жодних контактів.

Нагадаємо, що суд вже обрав народному депутату запобіжний захід. Йому призначили цілодобовий домашній арешт і носіння електронного браслета.

Відомо, що під час обшуку депутат зламав свої два мобільні телефони.

До речі Петиція про позбавлення Тищенка депутатських повноважень набрала необхідну кількість підписів

Охоронця Тищенка відправили в СІЗО

  • У Києві 26 червня обрали запобіжний захід для охоронця Миколи Тищенка. За даними слідчих, Сергій Цубер брав участь у нападі на колишнього військового ЗСУ за вказівкою нардепа.
  • На відміну від Тищенка, охоронця відправила в СІЗО без права внесення застави.
  • До речі, судове засідання, на якому обирали запобіжний захід для нього, доводилося переносити на кілька годин через неявку адвоката підозрюваного.
  • Журналісти розповідали, що перед початком засідання Цубер погрожував перерізати собі вени й заявляв, що його судять "незаконно".
  • Втім, слідчі мають інші відомості. Відповідно до них, охоронець був у групі людей, які 20 червня за наказом Тищенка затримали та побили колишнього бійця "Кракена" Дмитра "Сина" Павлова.
  • Військового щонайменше двічі вдарили та душили. Також на нього одягли залізні кайданки й впродовж 20 хвилин не знімали їх.