Жінки почали вимагати повернути окупантів додому, бо ті нібито не хотіли воювати в Україні. Невдовзі невдоволених стане лише більше, адже 1 жовтня у Росії почався осінній призов.

Дивіться також Перемололи еліту путінського війська: як ЗСУ по кілька разів знищували російські бригади

Флешмоб до початку мобілізації

У коментарях під виступом Путіна на Rutube родичі мобілізованих влаштували флешмоб. У прямому ефірі вони спробували достукатися до президента Росії та поставити йому деякі питання. Зокрема, російські жінки цікавилися, коли повернуть їх мобілізованих чоловіків. Дехто навіть вимагав це зробити.

Поверніть чоловіка додому, більше року на СВО, немає термінів, що за свавілля? Усіх мобілізованих замінити, ви їх змусили йти, не з власної волі наші чоловіки пішли! Набирайте контрактників,
– лунає у коментарях.

Дехто ж писав, що їхні чоловіки не раби і повинні повернутися додому. Дехто навіть намагався ввічливо попросили Путіна про це. Буцімто мобілізовані то ж не контрактники чи добровольці, тому не хочуть воювати. Жінки хочуть, щоб президент Росії видав закон про демобілізацію і повернув матерям їх синів.

Жінки незадоволені мобілізацією в Росії / скріншот з трансляції

Згодом у трансляції з виступом Путіна на засіданні клубу "Валдай" вимкнули можливість коментувати подію у прямому ефірі.

Мобілізація в Росії: останні новини

  • Наразі Генштаб спостерігає зменшення кількості мобілізованих – це пов'язано з зростанням втрат серед особового складу. Наприклад, з Іжевську відправляють по 20 – 30 осіб декілька разів на місяць, а раніше ці числа перевалювали за сотню.
  • Біля Роботиного окупанти кидають в бій найбільші "елітні" підрозділи ВДВ. Однак ті доукомплектовані мобілізованими – так Путін намагається закривати діри на фронті до наступної партії призовників.
  • До кінця 2023 року Кремль планує залучити до війни 130 тисяч росіян у віці від 18 до 27 років. Шансів повернутися додому в них немає, адже на підготовку треба принаймні рік. А молодь же кидають після декількох місяців навчань – у кращому випадку.