Офіцер ЗСУ, кавалер ордена Богдана Хмельницького Микола Мельник сказав 24 Каналу, що країна-агресорка може впоратись із цим завданням. Для цього використають відповідні регіони.

До вашої уваги Данілов заявив про можливість тотальної мобілізації у Росії: коли Путін піде на цей крок

"Залишається середня смуга Росії – це найдепресивніші райони, де потрапити в армію не становить таку погану ініціативу для людей", – зазначив Мельник.

Крім того, репресивна машина країни-агресорки працює досить добре, щоб зібрати стільки людей, скільки потрібно. Вони планують набрати мінімум 300 тисяч, а також компенсувати ту кількість, яку демобілізують. Тобто, загальне число – близько 400 тисяч росіян.

Залишається сумнівним питання підготовки цих людей. Але російську владу це не обходить, головне – позатикати діри на фронті.

Президентська кампанія Путіна базується на війні

"Путін вибрав тактику "перемог" – він має вийти в перший тур виборів як "переможець" (на війні – 24 Канал)", – зауважив Мельник.

Саме з метою продемонструвати свою "переможність", Путін наказав захопити Авдіївку й Куп'янськ до своїх виборів.

Путін боїться мобілізації, але хоче виборів: основне

  • Владімір Путін тривалий час зволікав оголосити про своє балотування на наступних президентських виборах у Росії. Однією з найбільших пересторог диктатора залишається питання загальної мобілізації.
  • Однак 8 грудня Путін таки наважився. У відповідь на "вмовляння" так званого "глави парламенту" квазіреспубліки на окупованій Донеччині Артьома Жоги він заявив, що балотуватиметься, бо "сьогодні інакше не можна".
  • Перед цим Путін підписав закон про голосування у воєнний час. Так, центральна виборча комісія може відтермінувати вибори, якщо виникне загроза життю цивільних.