Така інформація є в розпорядженні СБУ. Дезінформацію про "провокації" українських спецслужб вже почали поширювати пропагандисти.

До теми У Бердянську росіяни захопили місцеве радіо і залишили людей без зв'язку

Цього разу нісенітниця від росіян стосується Дніпра

В інформаційне поле вкинули так звану "новину", що у Дніпрі "СБУ зобов'язала головлікарів обласних медустанов зібрати тіла жінок та дітей". Привезти їх начебто потрібно до обласної лікарні імені Мечникова.

За задумом пропагандистів, у який повинні повірити росіяни, далі тіла мають доправити на один з соціальних об'єктів, на якому "зімітують результати авіанальоту".

Всерйоз коментувати чергову вигадку не має сенсу. Адже причина таких заяв очевидна – Росія намагається будь-що зняти з себе відповідальність за військові злочини. І робить це заздалегідь, часто таким чином анонсуючи власні "операції",
– пояснили в СБУ.

У Службі безпеки нагадали: весь світ у курсі, що це саме російські військові обстрілюють цивільні об'єкти та позбавляють життя мирне населення. Окупанти ґвалтують жінок на окупованих територіях та вивозять дітей так званих "фільтраційних" таборів.

Актуально Окупанти примушують маріупольців розбирати завали розбомбленого драмтеатру

Вигадки російської пропаганди: останні новини

  • У Росії вигадали фейк, наче США "хочуть влаштувати голодомор" в Україні. При цьому саме росіяни вивозять з окупованих територій українське зерно.
  • Ще зі свіжих витворів російської фантазії – про введення на українську території польських та литовських миротворців. У такий спосіб окупанти хочуть розвинути тему із начебто "планами Польщі загарбати Західну Україну". У Держприкордонслужбі запевнив: ніяких миротворців на території України нема.
  • Свої втрати на острові Зміїний загарбники прикривають брехнею. Мовляв, президент Зеленський, порадившись з британськими спецслужбами, вирішив "провести самовбивчу операцію" на острові.
  • Міноборони Росії раніше заявило про "успішний прорив української оборони біля Попасної та вихід на адмінкордон Луганщини". Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай порадив росіянам відзвітувати про "взяття Марсу".

Радимо переглянути: Росія вже не просувається вперед