Коли у Росії почнеться бунт озброєних людей, які повернуться з війни проти України, Владімір Путін зникне. Про це 24 Каналу заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Дивіться також Справжня опозиція Путіну: що відомо про РДК, легіон "Свобода Росії" та Сибірський батальйон

"У Росії не буде класичної революції ціннісного плану, де поступово будуть виготовляти тези, напрацьовувати мережі, агітаторів і так далі. Там буде класичний російський бунт. Тобто люди зі зброєю, всі так звані герої СВО повернуться для того, щоб вчинити перерозподіл на фоні різкого послаблення державних інституцій", – сказав посадовець.

Некерований бунт озброєних осіб

Михайло Подоляк пригадав бунт вагнерівців на чолі з Євгенієм Пригожиним. Два дні росіяни були в істериці, Путін десь зник. Приблизно те ж саме очікує Росію далі. Це буде некерований бунт. У різних регіонах будуть з'являтися групи людей зі зброєю, які навчились вбивати на території України. Але вони зрозуміли, що програли війну проти України.

У момент ослаблення держави як такої вони захочуть, скориставшись своєю силою, через насилля вчинити перерозподіл регіонального впливу, всього, що є в регіонах. Також це буде відбуватись у Москві, Пітері. Путін зникне. Ми точно не знайдемо його у момент, коли почнуться ці проблеми в Росії,
– вважає радник.

Однак це точно буде не революція, бо вона неможлива у Росії. Річ у тім, що Путін зовсім не має опозиції. Однак із часом у росіян можуть виникнути певні запитання до кремлівської верхівки.

"Коли ти повністю таку структуру побудував (а Путін її побудував), але ти не можеш задовольнити людей, тому що рівень життя в будь-якому випадку падає. Ви ж бачите, яка репутація сьогодні у Росії. Історичні перспективи – нонсенс, там немає ніяких історичних перспектив", – підкреслив радник голови ОПУ.

Подоляк додав, що позитивно ставиться до дій російських добровольців, які зараз діють у Бєлгородській та Курській областях. Адже єдине рішення, як росіяни зараз можуть воювати з Путіним – це взяти до рук зброю.

Рейд російських добровольців: головне

  • Легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон 12 березня прорвали кордон з Росією у Курській та Бєлгородській областях та оголосили про початок операції з визволення своєї країни від влади диктатора Владіміра Путіна.
  • Як заявили російські добровольці, селище Тьоткіно Курської області повністю перебуває під їхнім контролем. Водночас у Росії запевняють, що нібито прориву кордону не відбулося.
  • Російські добровольці відкрили гуманітарний коридор для жителів цих прикордонних територій. За попередніми даними, цей гумкоридор діятиме з 21 години 14 березня до 7 години 15 березня за місцевим часом. Після цього російські добровольці продовжать проведення своєї операції в прикордонних областях Росії.