Зеленський також запросив Трампа із візитом до Києва, про це він сказав під час свого виступу на конференції з безпеки у Мюнхені

До теми: Зеленський прокоментував історію з блокуванням військової допомоги США

"Я впевнений, що це станеться (візит в США – 24 канал). ... Останній раз, коли у мене була зустріч з держсекретарем США Помпео, ми говорили про це. Говорили, що я б дуже хотів, щоб мій візит в Америку був чимось особливим для двох країн", – нагадав він.

Зеленський додав, що він хоче приїхати в США і почати відносини "з чистого аркуша" після "всієї цієї Санта-Барбари про імпічмент".

Я хочу приїхати і з чистого аркуша почати наші відносини, щоб ми домовилися, підписали якісь контракти, домовилися про стратегічні речі, інвестиційні речі. Давайте підготуємо пакет цих документів і зустрінемося,
– сказав президент.

При цьому він додав, що "зараз м'яч на стороні президента США, але завжди раді бачити всіх в Україні".

"Тому я готовий запросити і запрошую президента Трампа до Києва", – наголосив Зеленський.

Скандал із Трампом, імпічментом і Зеленським

Причиною стала телефонна розмова 25 липня 2019 року Трампа і Зеленського. Тоді американський президент нібито пообіцяв, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії Burisma.

Сенат імпічмент Трампа не підтримав, оскільки там більшість республіканців. Там не набралося дві третини – 67 голосів. Саме така кількість була необхідною для визнання Трампа винним і зняття його з посади президента.