"Як там буде насправді все відбуватися – я не знаю. Зараз туди, як мені розповідали журналісти, які там залишилися, прийшли люди зі 112-го каналу, які представилися як консультанти цього проєкту", – сказала Трибушна в ефірі "Радио Донбасс.Реалии".

Читайте також блог Трибушної: Канал для Донбасса: мы по-разному видим процесс его реализации

А ми всі чудово розуміємо, що пропагує 112-ий телеканал і його власники. Це не проукраїнська історія. Якщо це якась інтеграція, то це інтеграція в "русскій мір", а не в український простір,
– додала шефредакторка 24 каналу.

Зауважимо, що телеканал "112 Україна" за документами належить нардепові від "Опозиційної платформи – За життя" Тарасові Козаку – близькому соратнику Віктора Медведчука.

власники телеканалів Україна олігархи 112 Україна
Які ЗМІ в Україні контролюють олігархи / Інфографіка 24 каналу

Що відомо про телеканал для окупованих територій

Міністр культури Володимир Бородянський анонсував, що протягом 3 місяців українське телемовлення планують запустити на 80% окупованих територій. Для цього планували в лютому запустити в ефір спеціальний інформаційно-розважальний державний телеканал на базі іномовлення UATV.

Проте 7 лютого Бородянський заявив, що телеканал розпочне мовлення 1 березня 2020 року. Його назву та конкурс на посаду керівника оголосять згодом.

Телеканал об’єднуватиме найкращі українські розважальні програми та інформаційне державне мовлення. Продукт телеканалу, швидше за все, буде двомовним. За словами міністра, наразі завершуються переговори з усіма медіагрупами про надання каналу прем'єрного контенту.

3 січня стало відомо, що керівницею інформаційного мовлення телеканалу для окупованих територій стане головна редакторка 24 каналу Олена Трибушна. Проте наприкінці місяця вона відмовилась від цієї посади.

Читайте також: Шукаємо рішення: Бородянський пояснив, чому телеканал ATR залишився без фінансування

"Я вірю в ідею міністра Володимира Бородянського повернути уми і серця жителів окупованих територій за допомогою українського ТБ і в ту концепцію, яку ми обговорювали. Але в перші ж тижні стало зрозуміло, що з іншими новими керівниками проєкту ми занадто по-різному бачимо процес його реалізації. З етичних міркувань подробиць не буде", –пояснила свою відмову Трибушна.