Про це сказав Президент України Володимир Зеленський на виступі перед фахівцями Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House.

До теми Україна може повністю припинити переговори з Росією: Зеленський назвав умови

"Ми поки не бачимо кінця війни. Ми не відчуваємо і не бачимо жодного бажання від російської сторони, щоби завершити її. І ми не бачимо задовільних вирішень щодо викликів, які спровокувала Росія цією війною", – сказав президент.

Україна щодня веде перемовини

За словами Зеленського, щодня з 24 лютого Україна веде перемовини про постачання зброї та нові санкції. Паралельно з цим уряд намагається домовитись з Росією, щоб забезпечити зелений коридор для тих людей, які досі перебувають в Маріуполі.

Зверніть увагу 9 травня: що буде в Україні та чи боятися Путіна

Наслідки відчує весь світ

Зеленський наголосив, що український народ зацікавлений якнайшвидше завершити війну та повернути території, відбудувати міста та села. Це робитимуть, зокрема, за кошти, які конфіскували в Росії.

Президент вважає, що російсько-українська війна вплине на світ. Насамперед на безпеку на Близькому Сході. Все через зруйноване постачання головних продуктів в регіоні. Зеленський заявив, що лідери закордонних країн вже усвідомлюють, до чого призвела війна, хоча на початку повномасштабної агресії Росії були дуже песимістичними у питаннях щодо оборони України.

Президент також додав, що йому прикро, бо українська влада понад 2 місяці переконувала світ надати озброєння. Проте всі постійно вагались.

Може зацікавити – докази брехні Путіна: дивіться відео

Перемовини України та Росії: останні новини

  • Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко зазначив, що Кремль чекає результату боїв за Схід України. Він наголосив, що Путін не хоче справжніх переговорів.
  • Зеленський заявив, що перед будь-якими дипломатичними питаннями стоїть відновлення територіальної цілісності України.
  • Також президент говорив, що після звірств окупантів українці не хочуть перемовин з Кремлем, а хочуть просто вбивати росіян.