Згідно з опублікованими відео, столичний лейтенант поліції застосовує силу до колишнього військового. Зокрема, він намагався його знерухомити та заламав руки. Правоохоронці відповіли на запит журналістів щодо інциденту.

Дивіться також Помічниця Тищенка створила ГО з ідентичної до ТСК Верховної Ради назвою: для чого

Що заявили у поліції

Нацполіція заявила, що лейтенанта Богдана Писаренка відрядили у Дніпро на 20 – 21 червня 2024 року. Там він мав проводити слідчі дії у рамках кримінального провадження, яке розслідується поліцією Києва.

20 червня 2024 року близько 14:00, коли Писаренко у зв'язку зі службовою необхідністю та з дозволу слідчого вийшов з приміщення, у якому проводилися слідчі дії, то став очевидцем, а далі – учасником конфліктної ситуації між народним депутатом України Тищенком, невідомими особами в камуфляжному одязі, військовослужбовцями та цивільними особами, допустивши при цьому непрофесійне виконання обов'язків поліцейського,
– розповіли у поліції.

Також там заявили, що Писаренко:

  • не знав своїх повноважень,
  • не дотримався порядку застосування заходів примусу,
  • не увімкнув портативний відеореєстратор до і під час конфлікту,
  • не зателефонував у "102", коли громадяни заявляли йому про правопорушення.

Вже 24 червня поліція застосувала щодо Богдана Писаренка дисциплінарне стягнення за скоєні проступки, а наступного дня – видала наказ про його звільнення.

Дивіться також Збожеволілий від безкарності чиновник, – ексвійськовий вперше прокоментував інцидент з Тищенком

Коротко про напад на ексвійськового у Дніпрі

Колишній військовий підрозділу Kraken Дмитро Павлов у Дніпрі гуляв з дитиною. На опублікованих відео видно, що до нього підійшли чоловіки у формі та скрутили його. На інших кадрах видно, що Павлов вже у кайданках.

У цій справі затримали Миколу Тищенка, який був на місці інциденту. Припускають, що саме він наказав охороні затримати та побити колишнього бійця "Кракена" Дмитра Павлова.

Миколу Тищенка підозрюють у незаконному позбавленні волі військовослужбовця у Дніпрі. Його залишили під цілодобовим домашнім арештом.

Також підозри вручили охоронцю Тищенка Сергію Цуберу за фактом катування і незаконного утримання добровольця Дмитра Павлова. Йому обрали запобіжний захід – перебувати в СІЗО 2 місяці без права внесення застави.