Відповідний допис з'явився у фейсбуці Лероса зранку 11 листопада – о 10:14. Він проілюстрував його фотографією у своєму автомобілі.

Читайте також Поліція отримала висновки експертиз по підпалах автівок Лероса і Богдана

Що розповів сам Лерос

Нардеп повідомив, що до нього приїхали представники Державного бюро розслідувань та Офісу генпрокурора. Чого стосується підозра – Лерос спочатку не знав. Втім, згодом написав, що це пов'язано з його нещодавньою витівкою у парламенті, коли він показав президенту Зеленському середній палець. "Хочуть посадити", – написав політик.


До Лероса навідалися правоохоронці / Фото з фейсбук-сторінки нардепа

У ДБР вважають, що у такий спосіб Лерос прагнув створити власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність й привернути увагу журналістів, суспільства та інших політиків. Саме тому, мовляв, він вдався до зловживання повноваженнями нардепа на виступ під час обговорення кандидатури члена уряду.

Народного депутата підозрюють у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства. Санкція відповідної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (68 тисяч гривень) або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.

Середній палець Зеленському: що відбувалося у Раді

4 листопада під час свого виступу в парламенті Лерос заявив, що не боїться президента та його правоохоронних органів. Він назвав президента "зрадником" й емоційно додав, що "казатиме правду, навіть якщо проти нього "клєпатимуть" справи". Коли політику вимкнули мікрофон, він показав главі держави середній палець.

Політик зіштовхнувся з обуренням президентської політсили "Слуга народу". Ба більше, згодом регламентний комітет Верховної Ради рекомендував депутатам відсторонити Лероса від участі у 5 пленарних засіданнях.

Скандали за участю Лероса

На початку президентської каденції Зеленського Лерос був його радником. Втім, тепер політик один із тих, хто найчастіше критикує команду глави держави. Навесні 2020 року нардеп оприлюднив відео, на яких чоловік, схожий на брата голови ОП, домовляється про посади в органах влади. Після цього президент назвав Лероса аферистом. А вже на початку осені політика виключили з фракції "Слуга народу".

Влітку 2020 року нардеп заявив, що невідомі підпалили його автомобіль. Пізніше у Державному бюро розслідувань припустили, що він сам міг все інсценувати. Таку версію Лерос одразу спостував.

Текст допису Гео Лероса у фейсбуці:

"Прямо зараз мені у дворі будинку, де я проживаю, вручають підозру. Є ДБР та ГПУ. Чекаю на адвоката. Поки що мені невідомо за що саме. Справ на мене сфабрикували багато, це нікому не секрет. "Інша думка" у державі Зеленського стає небезпечною для життя в свободи. Трансформація Зеленського в Лукашенка відбувається дуже швидко".