У середу, 7 червня, командувач Східного угрупування військ Олександр Сирський показав, як українські штурмові загони дають відсіч ворогові поблизу Бахмута в Донецькій області. Власне, на ролику видно воїнів 3-тьої окремої штурмової бригади.

Дивіться також "Випалена земля та вогняні смерчі": як і чому Росія наслідує тактику Гітлера, Сталіна та ІДІЛ

Росіяни втрачають позиції

Зазначимо, що ця ОШБ була сформована на базі підрозділу територіальної оборони полку "Азов". Не варто сумніватися в тому, що її бійцям вдаватиметься з кожним днем все більше просуватись на Сході та врешті-решт вигнати ворога.

Бахмутський напрямок. Сили оборони продовжують рух вперед на флангах, ворог втрачає позиції під Бахмутом,
– написав Сирський.

ЗСУ просувають під Бахмутом: відео Сирського

Варто сказати, що за день перед тим, ввечері 6 червня, екскомандир полку "Азов" Андрій Білецький опублікував відео командира другого штурмового відділення третьої штурмової роти "Стіча".

Злагоджена робота штурмовиків на М113, розрахунків мінометів 60 міліметрів, танків та аеророзвідки. Результат: відкинули росіян на кілометр, закріпилися на позиціях,
– написав він.

Як 3-тя ОШБ давала відсіч окупантам: відео Білецького

Бахмутський напрямок: останнє

  • Президент України Володимир Зеленський нещодавно констатував, що українські воїни продовжують завдавати ударів по ворогові, зокрема, на Донеччині та рухаються до перемоги.
  • Він також відзначив такі бойові підрозділи Збройних Сил: 5-у окрему штурмову бригаду та 57-у окрему мотопіхотну бригаду. Власне, вони є одними з тих підрозділів, які найбільше залучені до того, аби не дати противнику досягти бажаних цілей на Донеччині та Луганщині.
  • Окрім того, заступниця міністра оборони Ганна Маляр говорила, що українські військові розпочали контрнаступальні операції на Сході. За її словами, Бахмут є центром бойових дій.