ЗСУ прийде за кожним

З огляду на те, як окупанти другий місяць розбивають лоба об Піски і рефлексують у районі Бахмута, цілком зрозуміла їхня істерія.

Цікаво Від підриву реактора до жахачок про COVID-19: чим роспропаганда лякала українців у серпні

ЗСУ зараз просуваються в рази швидше, ніж підрозділи російських окупаційних військ встигають збирати манатки, пралки та килими й звалювати із зайнятих позицій.

Якщо вірити істерії в російському сегменті й, просто розгорнувши карту Харківської області, подивитися географію регіону, то стає зрозумілим не тільки те, що покроково, але ізюмська група російських окупаційних військ опиняється в дуже цікавому становищі, а й те, що логістична артерія Вовчанськ – Великий Бурлук – Куп'янськ – Ізюм потрапляють до зони вогневого контролю ЗСУ.

Саме те, що російські окупанти намагалися виключити створенням буферу безпеки своїм контрнаступом на півночі та північному сході від Харкова.

Актуальне На що Україна зможе "обміняти" невизнання росії спонсором тероризму

Фатальні "але" для окупантів

По-перше, для зайняття повноцінної оборони росіянам необхідно перегрупуватися, а з урахуванням темпу просування ЗСУ це в цьому районі їм буде складно зробити, і навіть якщо вийде, ефективність такої оборони буде дуже сумнівною.

Друге "але" – росіяни, що в наступі, що в обороні покладаються винятково на тактику "вогневого валу", а за нинішніх умов вони її не зможуть повноцінно забезпечити. Особливо, коли контроль найближчої логістичної артерії буде встановлений. Спробуй довези за 160 кілометрів техніку, БК, паливно-мастильні матеріали та особовий склад під градом високоточних боєприпасів.

Власне, ось така вимальовується картина. Але, знову-таки, кожен зі штрихів цієї картини створено на основі не офіційних повідомлень Генштабу ЗСУ, а винятково тієї істерії, яка зараз рве російський сегмент. А тому як там воно насправді, хто ж його знає!

До теми – як окупанти відреагували на потужну атаку ЗСУ на Харківщині: дивіться відео