Таку думку 24 Каналу висловив американський політолог Раміз Юнус. Він переконаний, що рішення про заколот Пригожин приймав не сам, за ним стояла група конкретної "башні".

Зверніть увагу Путін ніколи нікого не карає: що очікує на Шойгу, Золотова й Кадирова

Російської опозиції не існує

На думку американського політолога, наступником російського диктатора Путіна стане представник політичної еліти.

Забудьте про існування російської опозиції. З цього роблять щось таке, хоча у Росії немає навіть такого представника, як Світлана Тихановська. Хоча вона теж не представляє сильної та харизматичної особистості. Це теж мильна бульбашка, яка накачується країнами Заходу,
– сказав Юнус.

Перший президент Росії Боріс Єльцин обирав свого наступника з політичної еліти. Тоді домовилися на компромісній фігурі – Путіну.

Зараз у Росії йде протистояння й поки конкретного персонажа немає. Проте це буде гравець політичної еліти, з яким погодяться всі.

"Хто буде? Однозначно представник цієї системи, але конкретно сьогодні ніхто сказати не може. Це може бути й Патрушев, й Бортніков або навіть з тих, чиї прізвища не з'являються", – додав американський політолог.

Чи обрали у Кремлі наступника Путіну: дивіться відео

Наслідки заколоту Пригожина: коротко

  • Спроба заколоту Пригожина розпочалася 23 червня. Але вже 24 червня за посередництва білоруського диктатора Алєксандра Лукашенка ситуацію вдалося владнати. Вагнерівцям та Пригожину обіцяли амністію, але останній мав виїхати до Білорусі.
  • Під час розгортання заколоту в Росії ФСБ отримала завдання ліквідувати ватажка вагнерівців Євгєнія Пригожина. До того ж голова ГУР Кирило Буданок підтвердив, що українська воєнна розвідка давно знала про наміри здійснити подібні дії всередині Росії.
  • Російський Центр слідчих досьє отримав документи, які свідчать про те, що російський генерал Сергій Суровікін мав зв'язок з ПВК "Вагнера". Ба більше, він був VIP-членом терористичної організації.