В партії переконані, що він довів до самогубства директора Миколаївського аеропорту ветерана АТО Владислава Волошина. Той 18 березня наклав на себе руки.

Читайте також: В Одесі пройшов марш пам’яті Сашка Білого

Націоналісти підозрюють, що чиновники Миколаївської ОДА вимагали від нього підписати сумнівні документи щодо ремонту аеровокзалу. Тому завтра скликають людей на масштабні акції протесту в Миколаєві та Києві.

Ми знаємо і маємо інформацію, що готується до цієї акції напряму Олексій Савченко. Який ангажує так званих тітушок, ангажує людей,
– розповів керівник штабу партії "Національний корпус" Родіон Кудряшов.

До слова, у вівторок, 20 березня, під стінами Миколаївської облдержадміністрації мітингують близько сотні людей. Учасники мітингу вимагають відставки глави ОДА Олексія Савченка.

Нагадаємо, вчора губернатор Миколаївський області Олексій Савченко засудив спроби певних осіб спекулювати на трагедії, пов'язані із загибеллю директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина. Одним із завдань провокаторів було змістити фокус уваги з затриманої в зв'язку з підготовкою терактів в Києві Надії Савченко на її однофамільця, вважають в Миколаївській обласній адміністрації. "Загибель Влада - велика втрата для нас, для області, для його рідних. Він дуже багато зробив, і його робота чарівно продовжиться. Миколаївський аеропорт в найближчі місяці пройде сертифікацію, і ми відновимо авіаційне сполучення, дамо можливість жителям регіону недорого літати по країні, на курорти і в Європу. Все це було б неможливо без активної позиції та участі Владислава Волошина. Я особисто простежу і допоможу сім'ї Влада, щоб у них було все необхідне", - сказав виданню миколаївський губернатор Олексій Савченко.

Також, раніше Національна поліція заявила про відсутність підстав вважати, що керівник Миколаївського аеропорту, герой-льотчик Владислав Волошин наклав на себе руки під тиском. До цих висновків в поліції прийшли в результаті досудового слідства, повідомив на брифінгу начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Юрій Мороз.