Варто зазначити, що ці навчання НАТО стануть наймасштабнішими за останні десятиліття і триватимуть аж до травня. Планується, що у них візьме участь 90 тисяч військових Альянсу.

Дивіться також Під ударом Україна, США та Євросоюз: нові тези пропаганди, якими Росія атакуватиме світ

Істерика Соловйова

Російський пропагандист Владімір Соловйов знову видав чергову істеричну промову – цього разу причиною стали масштабні навчання НАТО. Вони розпочалися 22 січня і триватимуть до травня. Сценарієм навчань є напад армії на територію Альянсу.

Соловйов цього разу не вигадував нові тези для свого спічу та вже класично почав погрожувати всім ядерною зброєю. Пропагандист заявив, що хоче, щоб сценарій "був коротким" і весь час торочив про "знищення Росії".

Вони концентруються, і ми ядерною зброєю зносимо до чортової матері всіх. І не треба мені розповідати про їхніх мирних! Вони напряму говорять про знищення Росії, вони для цього збирають НАТО, вони повинні розуміти – ми не будемо з ними гратися,
– істерив Соловйов.

Варто зазначити, що навчання проходитимуть під назвою Steadfast Defender 2024. Їх хочуть розгорнути у Північній Норвегії, іншими місцями маневрів, що плануються, називають Литву та Угорщину.

Північноатлантичний Альянс: останні новини

  • Голова військового комітету НАТО Роб Бауер закликав громадян західних держав готуватися до "тотальної війни" з Росією. До цього адмірал зазначав "мир не можна сприймати як даність", коли погрози з боку Кремля лунають майже щодня.
  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що у НАТО не бачать безпосередньої військової загрози з боку Росії. Масштабні навчання спрямовані на те, щоб гарантувати, що у Альянсу є сили, здатні усунути будь-які можливості для прорахунків або нерозуміння Москвою нашої готовності захистити кожен дюйм території.
  • Раніше німецьке видання Bild оприлюднило секретні документи, що містять сценарії можливого конфлікту між НАТО та Росією. Німеччина розглядає гіпотетичний "шлях до конфлікту" з Росією, який може розпочатися вже у 2024 році. Сценарій "Оборона Альянсу 2025" припускає переміщення російських військ до Калінінградської області та створення штучних конфліктів біля Сувальського коридору.