Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він також зазначив, що згорів автобус Херсон-Ольгівка, який прямував із Херсону.

Читайте також На Херсонщині окупанти розмістили військову техніку прямо у школах, де триває навчання

"Росіяни звинувачують Україну та системи HIMARS, але якщо поглянути на отвори та характер пошкоджень – вирви для HIMARS замалі. Яка б це зброя не була, але її застосувати могли тільки росіяни. Таким був перший обстріл", – говорить про перший обстріл цивільних Молчанов.

Цього ж разу удар був із російського літака, який покружляв та вдарив по цивільній колоні,
– каже він.

Чому росіяни так показово нищать цивільне населення

За словами Володимира Молчанова, на думку росіян, на півночі Херсонської області "прорвалися українські ДРГ". Так, перестрілки були, але жодної української артилерії там не було.

Володимир Молчанов про ситуацію на Херсонщині: дивіться відео

"Розстріл росіянами цивільної колони може бути спричинений тим, що росіяни вкотре бажають підійняти рівень напруги та вкотре звинуватити ЗСУ у знищенні мирного населення", – резюмує він.

Що відомо про активне повернення україських земель Силами Оборони на Півдні

  • Упродовж жовтня українські військові звільнили 29 населених пунктів на Херсонщині. За даними Наталії Гуменюк, захисники вже деокупували понад 500 квадратних кілометрів території регіону.
  • Зокрема, нещодавно українські військові увійшли в Михайлівку, що на Херсонщині. Вони опублікували відповідне відео.
  • На Правобережжі в окупантів поступово руйнується фронт. Якщо все піде так й надалі, то вони отримають масштабну поразку.