Таку думку 24 Каналу висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков. Він пояснив, настільки вигідно Путіну розхитувати ситуацію у світі.

Зверніть увагу Глобальний перерозподіл світу може тривати 10 – 15 років, – Литвиненко про плани Путіна

Політична всеїдність

На думку Гудкова, всередині Росії еліти самі розберуться з Путіним після військової поразки. У Кремлі бажання змінити систему має кожен другий чи навіть двоє з трьох.

Путін давно гадить там, де це можна зробити. Подивіться, що він витворяє в Африці. Там вже існує вагнерівський режим. Відбулося чотири перевороти й ще три країни в зоні ризику. У будь-який момент там також може відбутися переворот. Росія підтримує Венесуелу, режим в Нікарагуа, вісь Іран – ХАМАС – Хезболла тощо,
– зазначив російський опозиційний політик.

Президент країни-агресора вперше після 2021 року взяв участь у саміті G20. Більшість лідерів "Групи 20" також погодилися взяли участь у відеозустрічі. Проте президент США Джо Байден та лідер Китаю Сі Цзіньпін пропустили віртуальну зустріч.

"Сидить людина, яка дестабілізує ситуацію у світі, влаштовує перевороти в Африці, відкрито підтримує терор. Як взагалі можуть з Путіним спілкуватися після того, як він поспілкувався з ХАМАС й Іраном? Що це за політична всеїдність й відсутність моральної гидливості", – додав Гудков.

Як президент Росії дестабілізує ситуацію у світі: дивіться відео

Путін взяв участь у саміті G20

  • Російський диктатор виступив на віртуальній зустрічі лідерів "Групи 20". Під час своєї промови Путін цинічно намагався виправдати геноцид українців. А ще звинуватив Україну у відмові від "мирних переговорів".
  • На цинічні заявив диктатора відреагував радник голови ОПУ Михайло Подоляк. Він зауважив, що президент Росії вкотре спотворює реальність.
  • Німецький канцлер Олаф Шольц все ще намагається достукатися до глави Кремля. Він заклика Путіна припинити війну в Україні та вивести війська з її території.