Ляшківці традиційно блокували трибуну. Лідер Радикальної партії тут же за це вибачився.

Проте, вносити питання про створення тимчасової слідчої комісії нардепи не поспішали. Хоч і всі фракції, як того вимагає регламент, делегували своїх представників. Найбільше їх від "Блоку Порошенка" — аж п’ятеро.

Одного з найбільш активних борців із корупцією Сергія Лещенка до складу ТСК не обрали. Його кандидатуру фракція не підтримала. А от Ар’єву однопартійці дали "добро". Лещенко запевняє: це конфлікт інтересів.

Ар'єв стверджує, що свою кандидатуру тут же відкликав. Але не тому, що Лещенко правий. Але офіційно Ар'єв цього не зробив, кажуть представники президентської п'ятірки. І запевняють, що цього тижня питання ТСК таки з'явиться в порядку денному.

На думку Ляшка, комісія має розслідувати насамперед президентські офшори. Новоспечений голова президентської фракції Ігор Гринів вважає, що радикал хоче лише попіаритись. Нардепи від "Батьківщини", які підписались разом з "Самопомічюю" під варіантом Ляшка, кажуть — краще тоді створити дві комісії.

Читайте також: У "Народному фронті" заявили про недофінансування армії

До слова, 17 травня складала присягу новоспечений депутат Оксана Білозір. Їй вивільнилось місце в БПП після призначення Луценка генпрокурором.

Тим часом, лідери фракцій обіцяють до четверга все ж домовитись — з якої нагоди створюватимуть ТСК. Хоча, всі як один запевняють, що комісія слідства не замінить. І має лише дорадчий характер.