Голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт був з візитом у Києві. Він розповів, що йому казав Володимир Зеленський.

До теми Коли Україна отримає HIMARS, ракети на 300 кілометрів і винищувачі: відповідь конгресмена США

За словами Адама Сміта, Зеленський сказав йому, що Україна має повернути території, захоплені росією, впродовж наступних 3 – 6 тижнів, оскільки надалі це буде набагато важче зробити. Особливо це стосується Півдня країни.

Наступні 3 – 6 тижнів є вирішальними,
– передав головні слова Зеленського Сміт.

Чому саме 3 – 6 тижнів

Дуже важливо досягнути максимуму у цей період, оскільки далі прийдуть похолодання та зима. Нижчі температури сповільнять бойові дії до жорстокої війни на виснаження, а війна на виснаження – головна тактика росіян.

Тож українська сторона просить якомога більше зброї та якнайшвидше.

Мирна угода планується, але не зараз

Адам Сміт також розповів, що українські офіційні особи повідомили йому, що українська сторона хоче досягти мирної угоди з росіянами. Але лише після того, як Україні відвоює свої землі.

До слова, раніше глава Офісу Президента Андрій Єрмак також говорив про те, що дуже важливо зараз "не дати росіянам затягнути нас з війною у зиму". За його словами, президент налаштований серйозно і готовий робити все для того, щоб Україна звільнила свої території "якомога швидше".

Радник Глави ОП Михайло Подоляк розповів, що контрнаступ та деблокування територій вже відбувається. Цей процес зараз триває та однозначно продовжуватиметься. Найголовніше, щоб західна зброя від партнерів прибувала до нас швидко та регулярно.

Перемир'я з росією зараз точно не буде

Напередодні в ексклюзивному стрімі 24 каналу Михайло Подоляк зауважив, що зараз росіяни ледь не із кожного чайника говорять про те, що потрібно негайно сідати за стіл перемовин та досягнути перемир'я. Але наразі цього точно не буде, оскільки в такому випадку захоплені території відійдуть окупантам, ворожа армія піде на оперативну паузу, набере людей та відпочине, натомість для українців та навіть європейців будь-яке перемир'я на сьогоднішньому тлі призведе виключно до деморалізації.

Крім цього, в такому випадку ніхто не захоче вкладати кошти в нашу країну.

До теми – 3 мости на Херсонщині вже контролюють ЗСУ: дивіться відео