Про це повідомив український волонтер Родіон Шовкошитний на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Жителям Закарпаття видано понад 100 тисяч угорських паспортів, – МЗС

Україну там представляє одна команда. Ні, не "ДНР". Ні, не "ЛНР". Це "Закарпаття". Офіційно команда заявлена угорською мовою Kárpátalja... На емблемі прапори України й Угорщини, територія Закарпатської області України, ведмідь і якийсь напис угорською,
– зазначив волонтер.

Окрім того, волонтер розповів, що представники окупаційних територій Луганщини та Донеччини також брали участь, але не пройшли кваліфікацію.

Також, за його словами, на попередньому чемпіонаті в закарпатській команді грали українці, а зараз угорці.

Користувачі в мережі відзначають, що останнім часом Закарпаття починає вести себе вкрай агресивно.

"Міністерство закордонних справ України/MFA of Ukraine не хочете відреагувати?", – написав один з користувачів.

Лондон – для організаторів та учасників кубку справжній прорив. Попередні такі змагання проводили лише у невизнаних світом країнах, наприклад, у 2016 році в Абхазії, яка і стала чемпіоном, торік – на острові Кіпр. І хоча український клуб не вперше у цих змаганнях нікого за це не покарали. Окрім того ФФУ пояснило, що ці люди не мають ніякого стосунку до професійного футболу, тому на них і не реагують, але пообіцяли, що з'ясують цю ситуацію.

"Промоніторимо осіб, які брали участь у змаганнях, якщо там є професійні футболісти, то ми можемо почати розслідування та теоретично застосувати санкції", – зазначив відповідальний секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко.

Родіон Шовкошитний пояснив, що найчастіше притягнувати до відповідальності учасників таких приватних чемпіонатів важко. Адже ті, як правило, мають офіційне громадянство іншої країни та перед законом формально чисті. Утім, якщо ФФУ знайде докази, то спрямує направити справу до СБУ.