Про це 24 Каналу розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він зазначив, що на території нашої держави перебуватимуть дуже цікаві екземпляри танків, які "рватимуть окупантів на шматки".

Важливо Понад 150 танків Leopard та літаки МіГ-29: є нова коаліція щодо допомоги ЗСУ

ЗСУ отримають не лише Leopard, а й інші потужні танки

Окрім того, тих танків, які отримають Збройні Сили України буде достатньо, щоб російські загарбники зрозуміли, що зробили величезну помилку, коли прийшли на нашу землю.

Мовиться не лише про Leopard, у наших військових буде дуже багато цікавих "звірів", за допомогою яких вони зможуть рвати на шматки окупантів, які вдерлися на нашу територію,
– наголосив Данілов.

15 березня відбулася десята зустріч у форматі "Рамштайн". За словами секретаря РНБО, після неї міністр оборони Олексій Резніков мав найдовшу доповідь перед президентом Володимиром Зеленським щодо анонсованої військової допомоги від наших партнерів за весь час "Рамштайнів".

Данілов заінтригував новинами щодо зброї від партнерів: дивіться відео

"Доповідь міністра оборони з перерахуванням усіх здобутків, які станом на сьогодні має наша країна, була найдовшою", – заінтригував Данілов.

Цікаво На землі, воді та в небі: як і чим військова техніка НАТО переважає російську

Військова допомога від наших партнерів: останні новини

  • Для захисту та знищення окупантів Україні необхідне сучасне озброєння, зокрема, винищувачі F-16. Однак поки в США не вирішили щодо надання авіації Києву, тому сенатори від обох партій тиснуть на Пентагон щодо ухвалення цього рішення.
  • Словаччина та Польща можуть передати Україні певну кількість власних літаків МіГ-29. Військовий експерт Павло Нарожний зазначив, що зараз американські військові вивчають, чи можливо встановити на ці борти ракети класу "повітря – повітря" середньої дальності AIM-120.
  • ЗМІ повідомляють, що Євросоюз невдовзі підпише спільний план закупівель боєприпасів для нашої держави. Однак наразі також Альянс має труднощі з тим, аби забезпечити ЗСУ 155-міліметровими снарядами. Власне, ця зброя вкрай необхідна для української армії.