Хоча візит українського президента і справді потрібен нашій країні. Про це в ефірі 24 каналу розповів політолог Тарас Семенюк.

Читайте також У Білому домі пояснили, чому переносили зустріч Зеленського та Байдена

Він вважає, влада не має очікувати того, що поїздка Зеленського до США стане переломним моментом. Адже це лише планова робота глави держави – відстоювати національні інтереси країни за кордоном. Свого часу до Штатів їздили і Петро Порошенко, і Віктор Ющенко.

Не варто перебільшувати і не потрібно одягати рожеві окуляри, що з Афганістану США переключаться на Україну,
– зауважив експерт.

Втім додав, Україна є пріоритетною для Білого Дому, якщо стосується геополітичної гри у Східній Європі. Адже це єдина держава на пострадянському просторі, яка підтримує демократичні права й цінності. І це саме те, що загалом сьогодні потрібно демократичному світу після поразки в Афганістані.

Семенюк: США зараз будуть дуже обережними до своєї зовнішньої політики

За словами Семенюка, вихід США з Афганістану даватиме можливість авторитарним лідерам піднятися і заявити, що демократія не працює. Україна має шанс показати, що демократія навпаки – система, яка підносить, а не опускає.

"Очевидно, що американці зараз будуть дуже обережними до своєї зовнішньої політики. Вони не будуть обіцяти, багато давати. І ми також не повинні просити, а створювати умови для роботи", – зазначив політолог.

Семенюк припустив можливі результати візиту Зеленського до США: відео

Зеленський прилетів до США: останні новини