Прем'єр Ізраїлю поділився жахливою світлиною. На ній – закривавлена дитяча кімната.

Дивіться також Перші години після нападу: супутникові знімки масштабної атаки ХАМАС на Ізраїль

Гірші за найгірших

Глава ізраїльського уряду опублікував фото дитячої спальні. Абсолютно все у ній – заплямоване кров'ю. Криваві плями є й на підлозі, й на стіні.

"Хамас гірше за ІДІЛ",
– підписав світлину Нетаньягу.

Уся суть паленстинських бойовиків – в одному кадрі / Фото Беньямін Нетаньягу

Жахлива знахідка в кібуцах Кфар-Азі та Беері

У звільненому кібуці Кфар-Аза ЦАХАЛ продовжує вивозити тіла ізраїльтян із їхніх власних будинків. З понад 200 людьми жорстоко розправилися бойовики. Солдати розповідають, що серед закатованих терористами – 40 дітей.

Відомо, що деяким немовлятам бойовики відривали голови. Є цілі родини, розстріляні просто у своїх ліжках.

Інша моторошна картина постала перед ізраїльськими військовослужбовцями у кібуці Беері. Там знайшли понад 100 тіл вбитих мирних жителів.

Інші військові злочини терористів: що відомо

  • З перших днів нападу на Ізраїль у мережі з'являлися кадри вбивств і знущань зі звичайних ізраїльтян. Бойовики катували і викрадали, зокрема, жінок, дітей і літніх людей.
  • На одному із таких приголомшливих фото – громадянка Німеччини Шані Лук. Вона поранена із неприродньо викривленою ногою лежала у пікапі бойовиків. Про подальшу долю дівчини розповіла її матір.
  • У той день Шані Лук перебувала на фестивалі електронної музики біля кібуцу Реїм – за 30 кілометрів від сектору Гази. Саме відвідувачі цього заходу стали одними із перших жертв бойовиків.
  • Наразі відомо про 1200 загиблих ізраїльтян. Їхня кількість може зростати.
  • Нагадаємо, що палестинські бойовики заявили, що утримують понад 130 заручників. Вони пригрозили, що будуть вбивати їх та викладати в інтернет відео страти, якщо Ізраїль й надалі битиме по Сектору Гази.
  • Так, вони вбили літню ізраїльтянку. Про загибель жінки дізналася її онука, коли зайшла у фейсбук. На сторінці бабусі бойовики виклали відео її вбивства.
  • Терористи захоплювали у полон цілі сім'ї. Момент викрадення родини Йоні Ашера потрапив у мережу. Чоловік звернувся до терористів із закликом обміняти свою родину на самого себе.