Нову марку головний поштовий оператор випустить мільйонним тиражем. Про це йдеться у каталозі марок Укрпошти на її сайті.

Зверніть увагу Мільйони гривень: скільки заробила Укрпошта від продажу марок і мерчу на Amazon та eBay

У боротьбі за свободу українці демонструють неймовірні прояви героїзму, патріотизму, незламності, любові до своєї Батьківщини… Поштовим випуском "Вільні. Незламні. Непереможні" шануємо українців, які для всього світу стали справжніми героями,
– йдеться у повідомленні.

В Укрпошті зазначили, що 24 лютого 2022 року росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ, який триває вже 6 місяців.

Також там додали, що російські загарбники стикнулися з величезним опором українців, що завдає ворогові значних щоденних втрат.

"Хоча ворог кожного дня здійснює ракетно-бомбові масовані удари по мирним українським містам та селам, влаштовуючи геноцид українського народу, нація залишається непереможною", – повідомляє організація.

Блок-марка "Вільні, Незламні, Непереможні" та конверт стануть першим подібним випуском під час війни. Їхній тираж становитиме 1 мільйон, художником став Антон Хрупін.

​Зверніть увагу На полі Харківщини погасили марку "Доброго вечора": туди привезли трофейну техніку окупантів

Марки Укрпошти під час війни: що відомо

  • 1 березня Укрпошта заявила, що випустить марку з девізом "русскій воєнний корабль, іді… !".
  • Тираж марки становив 1 мільйон екземплярів, а випустили її 12 квітня. Люди ставали в довгі черги, щоб її купити.
  • Після цього Укрпошта вирішила ввести нову партію марок "русскій воєнний корабль… всьо".
  • Окрім того, Укрпошта вирішила і далі випускати марки на тематику боротьби українського народу проти російської навали.
  • У серпні Укрпошта випустить марку з відомим чернігівським псом-сапером Патроном. Крім цього, художники готують для марок ескізи архітектурних споруд.

Вас також може зацікавити – Укрпошта спричинила шалений ажіотаж на свою марку: дивіться відео