Про це повідомляють російські ЗМІ, передає 24 Канал. Які були причини у самоліквідацій російських посадовців – наразі невідомо.

Читайте також Через рішення щодо Путіна у Росії відкрили справу проти суддів і головного прокурора МКС

Начальник поліції Іркутська застрелився у власному кабінеті

Начальник поліції Іркутська Гєрман Братчіков застрелився одразу після робочої наради у "зумі" з начальством. Зазначається, що після наради він зайшов до себе в кабінет, зачинився і затих. Братчіков не виходив із нього майже шість годин, не відповідав на телефонні дзвінки, і тоді співробітники поліції вирішили розкрити його кабінет. Усередині вони виявили труп. Братчіков застрелився зі службового пістолета.

Російські ЗМІ додають, що причини суїциду Братчікова наразі невідомі. 2019 року він нібито проходив психологічне тестування, і "фахівці не виявили жодних факторів ризику". Буквально за кілька тижнів до події Братчіков подав заяву про розлучення зі своєю другою дружиною. Офіційно їхній шлюб мали розірвати 27 березня.

Знайшли тіло експрокурора Московської області

Також російська поліція заявила, що тіло 90-річного колишнього прокурора Московської області Боріса Намєстнікова знайшли у його квартирі.

Тіло 90-річного Намєстнікова знайшли у його квартирі / Фото: росЗМІ

Останні новини Росії

  • Колишній президент Росії та вірний пес Путіна вкотре засвідчив, що має проблеми зі психікою та страждає на графоманію. Власне, Дмітрій Медведєв, коментуючи рішення суду в Гаазі щодо видачі ордера на арешт Путіна, пригрозив Нідерландам гіперзвуковою ракетою.
  • Президент Росії Владімір Путін здійснив візит до Маріуполя, який у мережі вже назвали демонстрацією його страху. Диктатор з Кремля, наче злодій, пробрався до міста посеред ночі. Поки всі світові лідери приїжджають до України вдень, щоб підтримати її та продемонструвати Кремлю, що в нього шансів узагалі немає, Путін використав іншу стратегію. Він для "гастролей" використовує нічний час.
  • Кремль продовжує публікувати кадри з нічного візиту диктатора Владіміра Путіна в тимчасово окупований Маріуполь. У мережі зробили висновки, що Путін виглядав наче фантомас. З'явились думки, чи не було в диктатора на обличчі маски. Звернули увагу на момент, коли Путін поправ підборіддя. При цьому його все обличчя рухалось вгору. Зазначили, ймовірно, це збіг обставин, але виглядало моторошно.