"Відповідно до нової редакції частини третьої статті 14 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" типове положення про конкурсну комісію та порядок проведення відкритого конкурсу затверджується директором Державного бюро розслідувань", – повідомили у пресслужбі ДБР.

До теми: У ДБР Венедіктової розкритикували роботу ДБР Труби

Там уточнили, що попередній порядок проведення конкурсу, затверджений Кабміном у 2017 році, втратив чинність як такий, що не узгоджується з чинною редакцією Закону України "Про Державне бюро розслідувань".

27 грудня президент Володимир Зеленський звільнив директора ДБР Романа Трубу і призначив тимчасовою виконувачкою обов’язків директора ДБР народну депутатку від "Слуги народу Ірину Венедіктову.

30 січня стало відомо, що ДБР оголосило конкурс на посади заступників директора. Подати документи потрібно до 3 січня.

У партії "Голос" заявили, що це порушення, оскільки згідно з порядком проведення конкурсу для призначення на посади в ДБР, інформація про проведення конкурсу має бути оприлюднена через розміщення відповідного оголошення на офіційному сайті ДБР не пізніш як за 15 робочих днів до дня завершення прийому документів для участі в конкурсі.