Марченко охарактеризував заяву представниці мзс росії марії захарової. Для окупантів голова ОВА слів не пошкодував.

До теми Окупантам вже нікого не обманути, – Зеленський обурений новою атакою ворога на Одесу

Спочатку росіяни казали, що українці обстріляли самі себе

Голова ОВА нагадав, що одразу після удару російські пропагандисти не вигадали нічого кращого, аніж сказати, що українці самі себе обстріляли. Проте це не спрацювало, адже половина міста бачила ракети, які летіли з моря.

Коли обстріл гостро засудила міжнародна спільнота, у кремлі почали шукати інші "легенди". Зупинились на такій: мовляв, вони не порушили договір, адже атакували не зерно і не інфраструктуру, що необхідна для його експорту.

Але ж порт – це і є інфраструктура, що необхідна для вивезення зерна. Як взагалі можна робити такі тупі та безглузді заяви,
– зауважив Марченко.

Голова Одеської ОВА запевнив, що, незважаючи ні на що, Україна готова до будь-яких дій окупантів та нема сумнівів у перемозі.

Раніше Ракетний удар по Одесі – це насправді другий удар по Генсекретарю ООН, – Кулеба

Спалахнув скандал у ЗМІ через "коментар" ООН

Зазначимо, що напередодні генсек ООН Антоніу Гутерреш гостро засудив порушення так званої "зернової" угоди підписаної у Стамбулі. Проте видання The New York Times з посиланням на неназване джерело в організації неаписало, що, мовляв, росіяни технічно договір не порушували. Це викликало обурення МЗС України, в ООН коментар для NYT спростували.

Обстріл Одеського морського порту: коротко

До теми – наслідки обстрілу Одеського порту у відео: