Окупанти не шукають військових цілей, а прямо б'ють по житлових кварталах міста. Про це 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань.

Зверніть увагу Вже розуміють провал, – Гуменюк запевнила, що росіянам доведеться відступати з Херсонщини

Депутат зазначив, що російські обстріли Херсона і правобережжя області стали "абсолютно хаотичними".

Вчорашній день був найбільш "чорним" від початку окупації, тому що була і велика кількість жертв, і велика кількість поранених. Окупанти вчора цілеспрямовано влучали у житлові масиви,
– пояснив військовослужбовець.

За його словами, росіяни атакували один із найгустонаселеніших мікрорайонів на півночі Херсона – постраждав житловий масив "Таврійський".

"Окупанти влучили у багатоповерхівки якраз цього району і були трагічні наслідки. Також ворог весь день вчора хаотично обстрілював Херсон в тому числі й зі ствольної артилерії. А ввечері системами "Град" накрили одне з житлових поселень", – додав Хлань.

Як росіяни продовжують знищувати Херсон: дивіться відео

Він вказав, що на сьогодні у місті спостерігається висока інтенсивність обстрілів, руйнувань та постраждалих.

"Це означає, що окупанти цілеспрямовано б'ють по житлових кварталах. Військових і військових частин у цих районах немає і не було – це виключно житлові райони, де мешкають цивільні громадяни. Тому це черговий злочин рашистів і доказ, що Росія – це країна-терорист", – резюмував депутат.

Читайте також А що трапилося: у програмі Соловйова заявили, що "Крим і Херсон – більше не Росія"

Вас також може зацікавити – окупанти за добу 17 разів обстріляли Херсон: дивіться відео

Ситуація у Херсонщині: останні новини

  • Після того, як окупанти покинули Херсон, вони почали обстрілювати його практично щоденно. 23 листопада від вогню російської артилерії загинув 73-річний чоловік, а наступного дня – маленький хлопчик. Такий терор цивільного населення тільки посилюється.
  • У четвер, 24 листопада, росіяни обстріляли Херсонську область загалом близько пів сотні разів.
  • Через те, що Росія нарощує обстріли Херсона, влада радить місцевим евакуюватися з деокупованого міста.
  • Водночас працівники СБУ викрили зрадника, який допомагав російським окупантам втікати з Херсона на катерах. Колаборантом виявився власник місцевої станції прогулянкових катерів, який добровільно надав плавзасоби ворогу.