Про це розповів голова Бюро у коментарі ресурсу "Лівий берег".

Читайте також: Ресторан і половина колишньої залізничної станції: як родина голови ДБР Труби не бідує

"За попередньою оцінкою та після деяких консультацій я, все ж таки, вважаю, що за умови співпраці з державними органами, якщо отримаємо від них передбачену законом допомогу, за шість-вісім місяців ми зможемо запустити роботу. Мені б цього дуже хотілось", – підкреслив новоспечений очільник ДБР.

За його словами, якщо народні обранці розуміють, що ДБР є потрібним у цій країні, то і будуть відповідні законодавчі зміни.

Водночас він додав, що на фінансування Бюро у державному бюджеті на наступний рік передбачено 650 мільйонів гривень, однак цього, на його переконання, не вистачить.

"Якби орган вже діяв, штат було би сформовано тощо, сума була б достатньою. Це питання нами опрацьовується і до остаточного прийняття бюджету на 2018 рік ми внесемо свої пропозиції", – зауважив голова відомтсва.

Крім того, Труба переконує, що його основна робота як керівника перш за все полягатиме у формуванні структури та запуску органу – це важливий етап, він є першочерговим.

Читайте також: Директор ДБР Роман Труба призначив заступників

"А найважливіше в діяльності ДБР – розслідування кримінальних справ, результат. Відсутність вибіркового правосуддя, аполітичність", – констатував він.

Нагадаємо, 16 листопада конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора ДБР Романа Трубу. Вже 22 листопада, Президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором ДБР.