Таким чином моряк висловив свій протест, передає "Громадське радіо".
Читайте також: У Чорне море увійшов бойовий корабель США, що вдарив "Томагавками" по Сирії
Відомо, що компанія, у якій працює моряк, не виплачує заплату протягом 6 місяців. Він вважає це маніпуляцією для насильного утримання його на роботі.
Моряк зазначив. що у його колег ситуація дещо схожа. Ігор Хвостов уже звертався до роботодавця та до правоохоронців, проте це не змінило ситуацію.
Щоб почати протест моряк прорвався через охорону судноремонтного заводу, яка, за його словами, чинила опір.
Заблокували вхід на територію СРЗ. Моя компанія, яка винна мені грошей, вона надіслала листа, щоб керівництво СРЗ заблокувало доступ на моє судно. Мене на прохідній намагались зупинити, але я з боями пробрався, намагались до мене застосувати силу, але я пройшов, закрився на борту судна і зараз перебуваю тут один,
— зазначив Хвостов.
Судновласник з України "MD Shipping CO. Ltd." перебуває в міжнародному списку роботодавців, які порушують умови праці та побуту моряків.
"Представники Міжнародної федерації транспортників (МФТ / ITF) після численних звернень моряків практично з усіх судів, так чи інакше пов’язаних з цією компанією, внесла MD Shipping в чорний список", — зазначили у благодійній організації "Фонд допомоги морякам "Асоль".
До слова, суд конфіскував теплохід Sky Moon за порушення законів України. Зазначається, що судно було під прапором Танзанії, а його власником була молдовська компанія. Теплохід буде використовуватися для перевезень техніки, інших матеріальних засобів та підтримки військових операцій.