Про це повідомляється у Twitter блогу Yörük Işık, який відстежує рух військових кораблів через протоку Босфор.

У повідомленні зазначається, що есмінець США був спрямований у Чорне море "для підтримки своїх союзників".

Читайте також: Безпілотник США провів розвідку вздовж лінії розмежування на Донбасі

За даними сайту Військово-морських сил США у Європі та Африці, 9 лютого есмінець USS Ross прибув до албанського порту Вльора. Наголошується, що присутність цього військового корабля в Середземному морі демонструє прихильність США до забезпечення безпеки в регіоні.

У повідомленні ВМС США також вказується, що есмінець бере участь у патрулюванні в інтересах національної безпеки Сполучених штатів у районі операцій 6-го американського флоту. USS Ross базується в місті Рота в Іспанії.

Нагадаємо, 7 квітня 2017 року США випустили у Сирії 59 крилатих американських ракет "Томагавк", зруйнувавши інфраструктуру військово-повітряної бази Шайрат. Вважається, що саме звідти було здійснено хімічні атаки на провінцію Ідліб.

Що таке ракетний есмінець USS Ross? Бойовий корабель, оснащений бойовою інформаційно-керуючою системою Aegis; пусковими установками з крилатими ракетами Tomahawk, зенітними ракетами RIM-156 SM-2 або протичовновими ракетами RUM-139 VL-Asroc; а також різним кулеметно-гарматним озброєнням. Корабель може взяти на борт один вертоліт Sikorsky SH-60 Seahawk.

7 квітня 2017 року есмінець брав участь в ударі крилатими ракетами "Томагавк" по сирійській авіабазі Еш-Шайрат.