Відповідну інформацію повідомили в МВС Молдови. Інцидент трапився 5 грудня.

Зауважте Росіяни запустили ракети по Україні: в яких областях працює ППО

Де впала ракета в Молдові

Ракету молдавська поліція знайшла біля міста Бричани.

Неподалік міста Бричани у фруктовому саду виявили ракету,
– заявили у міністерстві.

Там пояснили, що через російські бомбардування прикордонна поліція посилила патрулювання та підвищила рівень уваги в районі інспекторатів Бричани та Окниця.

Відповідно до плану дій МВС, зону оточили. Також очікували на прибуття спеціалізованих служб МВС, саперів та рятувальників.


У Молдові 5 грудня впала ракета / Фото ІNDEX

За даними видання Moldova Liberă мовиться про ракету типу С-300. Моніторингова група monitor заявила: "Ракета, яка впала у Молдові, це розгінний блок ППО С-300, не крилата".

У Молдові перебої зі світлом

Державне підприємство Молдови Moldelectrica попередило про порушення в системі електропостачання.

Можливі відключення електроенергії,
– повідомили в компанії.

Зауважте Масована атака росіян: в яких областях зникли світло та вода

Прем'єрка Молдови засудила атаку росіян

Прем'єр-міністерка Молдови Наталія Гаврилиця засудила жорстокі атаки росіян на цивільні цілі в Україні та заявила, що її країна повністю солідарна з українським народом у ці важкі хвилини.

Я і мої колеги робимо все можливе, щоб тримати ситуацію під контролем і не допустити ризикованих для наших громадян обставин,
– заявила Гаврилиця.

Що відомо про масовану атаку по Україні

  • Орієнтовно о 13 годині 5 грудня у багатьох областях України оголосили про повітряну тривогу. Згодом ЗМІ почали писати про вибухи та роботу ППО.
  • Росіяни атакували Запоріжжя, Київщину, Полтавщину, Харківщину, Дніпропетровщину та інші області. У багатьох спрацювала протиповітряна оборона.
  • Однак окупанти вдарили по Запоріжжю. Заступник глави Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що у селі Новософіївка вороги знищили декілька будинків. На жаль, там загинули дві людини, ще три – поранені. Серед травмованих – маленька дитина 1 рік і 10 місяців.