Про це у своєму Facebook написала нардеп Світлана Заліщук.

"Офшорний скандал — це якраз точно частина гібридної війни. І головного удару з тилу цього разу завдав той, хто очолює оборону", — зазначила вона.

За словами Заліщук, акції України на міжнародній біржі довіри різко обвалилися, а особливо напередодні референдуму в Нідерландах.

Скандал точно озброїв українських ворогів на різних рівнях міжнародних переговорів. Особливо напередодні червневої розмови про санкції. І щодо Референдуму в Нідерландах— це, як гол за 30 секунд до кінця гри, який ми не відіб’ємо. Місцева преса вже вибухнула. Ще вранці здавалося, що кампанія має хороший тренд,
— написала Заліщук.

Водночас вона зазначила, що через цей скандал є ймовірність загострення політичної кризи всередині країни, а шанси на нову коаліцію без виборів значно зменшилися.

Раніше колишні журналісти, а тепер народні депутати Сергій Лещенко та Мустафа Найєм заявили, що ініціюють розслідування після оприлюднення інформації про офшори Петра Порошенка.

Нагадаємо, 3 квітня було оприлюднено масштабне корупційне розслідування, яке ґрунтується на Панамських документах і викриває причетність десятків політиків вищого ешелону, бізнесменів і впливових людей різних країн, включаючи навіть президентів, до володінню і користуванню офшорними компаніями для виведення коштів та ухилення від сплати податків. Серед героїв розслідування опинився також президент України Петро Порошенко.

Повтор програми "Подвійне життя Президента" дивіться на 24 Каналі сьогодні, 4 квітня, о 19:15.