Таку заяву австрійська чиновниця зробила у коментарі DW.

Читайте також: Путін на весіллі глави МЗС Австрії: скільки витратили на охорону

Як зазначила вона, під час свого весілля з господарем Кремля спілкувалися на різні теми, серед яких було й питання Сирії. За її словами, це була приватна розмова.

"Чому я не запросила Меркель або Макрона? Я запросила очільника британського МЗС, але у нього на це не було часу", – зазначила Карін Кнайсль.

Крім того, дипломатка прокоментувала свої танці та обійми з Путіним.

Я танцювала й обнімала пана Путіна. І, як Ви вказали, у нього – руки в крові та від його дій потерпає його ж власне населення. Чи не мучили мене докори сумління? Вибачте, але у такому разі, чи повинні ми тиснути руки уряду Китаю!? Чи повинні ми тиснути руки цілій низці урядів, як Ви вважаєте. Щодо обіймів, то я сприймаю це інакше, аніж більшість, ми просто танцювали, але до цього я у своєму житті танцювала ще з кількома чоловіками,
– зауважила очільниця МЗС Австрії.

Щодо коментарів своїх колег про весілля, то австрійська міністерка переконує, що її лише вітали.

"Очільник українського МЗС Павло Клімкін під час візиту до Києва федерального канцлера Австрії Себастьяна Курца назвав запрошення на моє весілля Путіна великою помилкою, але я так не вважаю. Тому що я запросила його та не шкодую щодо цього. Крім того, був лише один меседж від Павла Клімкіна, переданий під час приватної зустрічі, а у іншому, щоб Ви знали, ніхто з моїх закордонних колег, з якими у мене були зустрічі буквально за десять днів після мого весілля, про це не говорив – я лише отримувала привітання з весіллям", – додала вона.

Нагадаємо, раніше Карін Кнайсль у коментарі одному з видань запевняла, що запрошення Путіна до неї на весілля було спонтанним рішенням, і воно ніяк не вплине на подальшу санкційну політику її країни щодо Росії.

Путін на весіллі у очільниці МЗС австрії: хроніка подій