Окупанти пропонують оплачувати рахунки в "Альфа банку"

Про це розповів перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. Він повідомив, що Херсонводоконал виставляє рахунки херсонцям у рублях за тарифами, які затвердила так звана окупаційна "влада".

Варте уваги Деякі звільнені від ворога села на Херсонщині – знищені

Окупанти пропонують оплачувати послуги на "рубльовий" банківський рахунок, відкритий в "Альфа банку". В Україні цей банк вирішив змінити назву, щоб не асоціюватися з росією

В українській юрисдикції такі тарифи нікчемні, а вся історія є черговим епізодом пограбування херсонців,
– написав Юрій Соболевський.

Водночас у пресцентрі "Альфа-Банку Україна" заявили, що інформація щодо відкриття рахунків в рублях не відповідає дійсності.

"В Україні заборонено відкривати рахунки в рублях. Ми перевірили вказані в матеріалі реквізити. Таких не існує. Реквізити фейкові", – сказали у пресцентрі банку.

росія незаконно впроваджує рублі на окупованих територіях

  • На тлі спротиву українців та просування ЗСУ в Херсонській області у кремлі вирішили якнайшвидше анексувати Херсонщину. Росіяни поспіхом намагаються організувати так званий "референдум". Тому представник "адміністрації" окупантів Володимир Рогов заявляв про наказ створити "виборчі комісії".
  • Ще навесні окупаційна "влада" заявила про запровадження бівалютної зони на захопленій території Херсонщини. російські загарбники змушують херсонців "офіційно" переходити на російські рублі, та на практиці українці відмовляються це робити.
  • Через спротив херсонців окупанти погрожують підприємцям, які не наклеять цінники у гривнях і рублях, палити їхні магазини та знищувати майно.
  • Цікаво, що на окупованій території Запорізької області окупанти видали людям російські пенсії готівкою. Виявилося, що російські купюри – фальшиві. Всі справжні гроші собі присвоїли гауляйтери Запоріжжя.

Раніше – ЗСУ вдарили по Дар'ївському мосту під Херсоном: дивіться відео: