Кошти, які пропонують окупанти, не покривають навіть збирання з поля. Про це 24 каналу розповів військовослужбовець ЗСУ та радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.

Читайте також Мости б зруйнували за добу, – військовий експерт пояснив, чому сили ворога на півдні не критичні

Купують кавуни по 1 гривні за кілограм

За його словами, багато аграріїв просто лишають в полі продукцію. Але є і такі, що кладуть її на зберігання у свої складські приміщення, сподіваючись, що скоро Херсонщину деокупують й вони зможуть реалізувати продукцію.

Сергій Хлань пояснив, що наразі у херсонців немає можливості відвезти продукти й продати їх самостійно.

Окупанти зараз не просто забирають, як з початку окупації було, що вони просто приїжджають і забирають безкоштовно. Ні. Ось і кавуни наші, відомі на весь світ херсонські кавуни, їх сьогодні не крадуть – їх сьогодні купують по 1 гривні за кілограм,
– зауважив військовослужбовець.

Сергій Хлань про "відремонтований" міст та аграрну продукцію на Херсонщині: дивіться відео

Цікаво Те, що окупанти готують на півдні, – точно не наступ

Що ще росіяни вкрали на Херсонщині: останні новини

  • Збройні Сили України успішно контрнаступають на Херсонщині, тому окупанти готуються до оборони. Вони вирішили зробити з бавовняного комбінату бомбосховище. Однак відволіклись на те, щоб викрасти звідти запаси.
  • Кожного дня росіяни вивозять тисячі тонн зерна, кукурудзи та насіння соняшника з тимчасово підконтрольного ними півдня України. При цьому загарбники дуже хочуть посилити свої спроможності з крадіжки врожаю у фермерів, але фізично не можуть цього зробити.
  • окупанти викрали відому херсонську баржу, якою Україна раніше перевозила кавуни до Києва. Також повідомляли, що російські окупанти вже декілька ночей поспіль метушаться в Херсонському морському порті.
  • Ворог сподівається надовго затриматися в Херсоні та захоплює цивільні об'єкти. Однією з їхніх цілей стала верф Новинського. На території верфі немає жодного працівника компанії. В акваторії є турецьке судно з екіпажем, його доля наразі невідома.

Варте уваги – ЗСУ знищили важливий об'єкт росіян в Чорнобаївці: дивіться відео