Своє звільнення Олег Сенцов прокоментував у відповідь на звинувачення заступника голови ОПУ Михайла Подоляка в "невдячному пристосуванстві". Про це ексбранець Кремля розповів у проєкті "Рандеву з Яніною Соколовою".

Цікаво Росіяни – це стадо, – Сенцов розповів, чому Путін має підтримку в Росії

Український кінорежисер зізнався, що не знає, хто такий Михайло Подоляк. Він підкреслив, що чув його прізвище й пригадав, що Андрій Єрмак призначив його на посаду, яку раніше обіймав Кирило Тимошенко.

Я подякував Зеленському першому, коли зійшов "з небес", і потиснув йому руку. Я дійсно йому вдячний, адже він дійсно це зробив – він зробив останню милю,
– заявив Олег Сенцов.

Він підкреслив, що над звільненням його особисто й інших бранців працювали 5 років – Петро Порошенко, активісти, звичайні громадяни, європейські політики, а Володимир Зеленський пройшов вирішальну милю.

"Усі розуміють, що це робив Путін йому. Дав цей подарунок, щоб його приманити. Це така приманка, щоб він пішов на перемовини й щось віддав. Це було зрозуміло", – переконаний ексбранець Москви.

Олег Сенцов запевнив, що не буде мовчати – буде говорити, як воно є, і ніхто не зможе заклеїти йому рота.

Коротко про звинувачення Подоляка:

  • Цей скандал трапився ще в липні 2020 року. Заступник голови ОПУ Михайло Подоляк, який відповідає за піар і комунікацію, на особистій сторінці у фейсбуці накинувся зі звинуваченнями на колишнього бранця.
  • Він заявив, що Олег Сенцов – "невдячний пристосуванець" і "картинка-герой для псевдопатріотів". Подоляк звинуватив Сенцова в тому, що він тримається за представників попередньої влади, які "використовували його як образ мученика".
  • Натомість, за словами Михайла Подоляка, колишній бранець невдячний щодо чинної влади, яка по-справжньому зробила все, щоб дістати його з-за ґратів.