В Офісі президента посилено проводять співбесіди кандидатів на посади міністрів оборони, соцполітики і стратегічних галузей. Як повідомило джерело ЗМІ, наразі відбір не приніс результатів.

Цікаве Від червоних директорів до технократів: як змінювався Кабмін за 30 років

Кандидатів шукають, але це нелегко

У публікації йдеться про те, що кандидатів складно відбирати. Мовляв, українська еліта має загальний недолік "завищена самооцінка і занижені професійні якості".

Кілька співбесід уже провели спеціалісти, втім виокремити кандидатів не вийшло.

Поки є тільки лонг-лист щодо кандидатів. Це нешвидкий процес (пошуку наступних міністрів – "НВ"),
– сказало джерело, якого ЗМІ називає "високопоставленим чиновником".

Також цей співрозмовник видання зазначив, що після потрапляння інформації в ЗМІ про можливу відставку деякі міністрів "перестали працювати, а взялися за інтриги".

Крім того, джерело повідомило, що "трійка": президент Володимир Зеленський, його першого помічник Сергій Шефір і глави ОП Андрій Єрмак не збираються на обговорення кандидатур міністрів. В Офісі Президента для цього сформовані профільні та експертні комісії.

Щодо того, коли можуть статися перші призначення – інформації немає.

Ймовірні кадрові зміни в уряді Шмигаля

  • На початку вересня ЗМІ, посилаючись на джерела у владі, стали активно писати про зміну трьох міністрів в уряді Дениса Шмигаля.
  • Йдеться про звільнення міністра оборони Андрія Тарана, міністра соціальної політики Марини Лазебної, віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.
  • Про можливі зміни в уряді говорили і президент Володимир Зеленський та голова Верховної Ради Дмитро Разумков.