Такими успіхами може похвалитись підрозділ радіоелектронної боротьби Десантно-штурмових військ ЗСУ. Вони помітили "Орлан-10", коли він здійснював повітряну розвідку.

До теми На Херсонщині ЗСУ приземлили ворожий гвинтокрил: ремонту він не підлягає

Десантники збили БпЛА, що проводив розвідку

Українські оборонці вирішили взяти ворожу техніку "під свій контроль", отож окупанти залишились "без очей". У Десантно-штурмових військах пообіцяли не зупинятись на досягнутому і продовжувати "демілітаризовувати" армію ворога.

У Херсонській області ЗСУ збили гвинтокрил

Успішно спрацювали українські військові й на Півдні. Вони збили з переносного зенітно-ракетного комплексу російський гвинтокрил. "Приземлення" для ворожого повітряного судна було не дуже вдалим, отже, тепер він жодному ремонту не підлягає.

А напередодні схоже досягнення продемонстрували бійці 93 ОМБр "Холодний Яр". Вони знищили російський вертоліт Ка-52. Бойовий гелікоптер підбили на Ізюмському напрямку, він упав на непідконтрольній Україні території.

Ворог не залітає на підконтрольну Україні територію, – Повітряні сили

Тим часом у Повітряних силах ЗСУ повідомили, що вже протягом 2 місяців ворожа авіація не залітає на підконтрольну Україні територію. Окупанти бояться, що всі їхні бойові літаки та гелікоптери знищать. Здебільшого авіація росіян зараз діє дистанційно.

Актуально Упродовж години Повітряні сили збили одразу три крилаті ракети: ймовірно, це були "Калібри"

Українські воїни знищують російську техніку: коротко

Дивіться у відео: воїни 103-ї бригади ТрО показали кадри з фронту