Заяву Папи Римського Франциска про те, що Україні необхідно мати "відвагу білого прапора" та вести перемовини розкритикували у Бундестазі. Своє обурення висловили депутати від німецької урядової коаліції Міра-Агнес Штрак-Ціммерманн від "Вільних демократів" та Катрін Герінг-Екардт від "Зелених".

Читайте також Україна вистоїть: голова УГКЦ відреагував на заклик Папи Римського "підняти білий прапор"

Спершу російські злочинці повинні зняти піратський прапор

"Перш ніж українські жертви піднімуть білий прапор, Папа Римський повинен голосно та безпомилково закликати жорстоких російських злочинців зняти свій піратський прапор – символ смерті й сатани", – заявила в інтерв'ю газеті Funke Mediengruppe Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн.

Також глава комітету з питань оборони Бундестагу риторично заявила, що Папа Римський чомусь не критикував патріарха РПЦ Кіріла.

І чому, в ім'я Бога, він не засуджує словесні підбурювання до вбивства Кирила, глави Російської православної церкви та колишнього агента КДБ, щодо українського народу?
– запитала вона.

Штрак-Ціммерманн додала в інтерв'ю, що їй соромно, як католичці, що Папа Римський "утримується від цього".

Тим часом в інтерв'ю RND Катрін Герінг-Екардт підкреслила, що ніхто не прагне миру більше, ніж сама Україна. Вона додала, що саме Владімір Путін може посприяти досягнення миру.

Саме Путін може негайно припинити війну та страждання, а не Україна. Той, хто вимагає, щоб Україна просто здалася, віддає агресору те, що він незаконно відібрав, і таким чином погоджується на знищення України,
– підкреслила вона.

Що наговорив Папа Римський і як відреагували в Україні