Про це він говорив у інтерв'ю в ефірі одного з пропагандистських каналів держави-агресорки. Міністр цинічно вдавав, що Росія хоче, "аби усе було чесно", пише 24 канал.

Читайте також Глава МЗС Великої Британії відреагувала на образи Лаврова байдужістю

Лавров: "У нас є поняття"

Коментуючи діалог щодо "гарантій безпеки" російський урядовець висловлювався аж ніяк у дипломатичному стилі. Він закликав США та НАТО робити все "по поняттях".

Не хочу звертатися до жаргону, але у нас є поняття: "пацан сказав – пацан зробив". Принаймні, "поняття" повинні дотримуватися і на міжнародному рівні,
– сказав Лавров.

Чому бідкаються у Москві

Ще у грудні 2021 року Росія опублікувала перелік так званих "гарантій безпеки", яких вимагає у Заходу. У ньому містилися зухвалі та фактично нереальні вимоги. Наприклад, щодо нерозширення НАТО на Схід. У такий спосіб Кремль хоче юридичних зобов'язань, що Україна ніколи не стане членом Альянсу.

США, звісно, не погодилися з вимогами Кремля. Проте надіслали у Москву письмового листа, аби показати, що зацікавлені у діалозі. Втім, Росія прогнозовано залишилася незадоволеною. Там розкритикували реакцію Вашингтона.

"Ми зацікавлені в тому, аби докладніше пояснити колегам у США та всім їхнім союзникам по НАТО, що не можемо задовольнитись обіцянками", – зухвало заявив Лавров.

Цинічні заяви Кремля щодо обстрілів на Донбасі: дивіться відео