Про це розповів Ігор зі Слов'янського району Донецької області в інтерв'ю 24 каналу у рамках проєкту СВОЇ. Він поділився власним досвідом переїзду до Львова і точно знає, що нісенітниці про "злий Захід" – лише байки.

Читайте інтерв'ю повністю "Наді мною стояла налякана потужним вибухом дружина": історія Ігоря про евакуацію зі Слов'янська

"Вас тут дуже гарно зустрінуть і приймуть": Ігор про переїзд до Львова

Західне місто стало для чоловіка другим домом. Він не втомлюється повторювати, що зустрів тут дуже хороших людей.

Перші 3,5 місяці після переїзду, Ігорю та його дружині допомагали з житлом місцеві волонтери. Згодом подружжя почало самотужки орендувати помешкання.

Ігор розповідає, що часто люди бояться приїжджати через російську пропаганду, яка переконує українців, що в західних областях живуть "злі люди". Однак чоловік запевняє – це не правда.

Не треба слухати пропаганду, вигадки, якими намагаються посварити жителів східних і західних регіонів. Я пережив це на власному досвіді. Приїхавши у Львів, я став свідком того, як уся ця брехня про "злий Захід" завалилася,
– ділиться Ігор.

Зверніть увагу Людям було цікаво, – переселенець розповів, чим особлива кава з незламного Херсона

Львів отримає грант від Євросоюзу на житло для переселенців

  • У Львові збудують житлові багатоповерхівки для переселенців. Єврокомісія розробила проєкт "Підтримка ЄС у забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб у Львові".
  • Завдяки йому, Львівська міськрада отримає 15,5 мільйона євро, за які побудують 2 багатоповерхові будинки для переселенців. Мовиться про восьмиповерхівки з дитячими майданчиками та реабілітаційним центром.
  • 6 грудня депутати міської ради погодили умови для отримання гранту. Житло для українців, що залишили домівки через війну, планують збудувати впродовж 18 місяців.