Там точно узгоджуватимуть терміни розведення військ, а також у Мінську вже 18 вересня може бути затверджена і підписана єдина редакція "формули Штайнмаєра". Про це з посиланням на власні джерела пише "Коммерсант".

Важливо: Чому Україна не повинна погоджуватися на формулу Штайнмаєра

Що таке "формула Штайнмаєра"?Алгоритм, за допомогою якого колишній глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр пропонував розв’язати складну ситуацію на Донбасі. Формула була запропонована у 2015 році. Її алгоритм – паралельне виконання політичних пунктів і питань безпеки.

Приміром, спочатку запускається в дію закон про вибори, потім відводяться війська. Після цього проводяться вибори і після їх визнання ОБСЄ Донбасу надають особливий статус. Потім – повне виведення незаконних збройних формувань і повернення Україні контролю над кордоном.

Якщо це буде зроблено, ймовірність того, що перша зустріч президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського відбудеться в жовтні – на саміті в "нормандському форматі ", – наблизиться до 100%,
– переконані в росЗМІ.

Засідання контактної групи, яке пройде в Мінську 18 вересня, вже друге в цьому місяці. Майбутня зустріч може бути ключовою, адже учасникам переговорів, по суті, треба підготувати умови для проведення саміту "нормандської четвірки" в Парижі.

До теми: Нормандська зустріч і формула Штайнмаєра: як Україні не потрапити в пастку