Перше інтерв'ю Олени Зеленської відбулось у програмі "VIP з Наталею Мосейчук". Деталі розмови в матеріалі 24 каналу.

Цікаво Олена Зеленська для першого телевізійного інтерв'ю обрала синій костюм і повторила образ: фото

Про вплив на чоловіка

Дружина глави держави запевнила: жодного тиску у політичних питаннях не здійснює. Звісно, на Володимира Зеленського вона впливає, проте, виключно, як на свою другу половину. Хоча сам президент часто згадує про дружину у своїх інтерв'ю.

Я кожного разу в нього питаю: "Навіщо ти це кажеш?". Тому що, можливо, впливаю емоційно. Але я впливаю на свого чоловіка, а не на президента,
– заявила Зеленська.

Перша леді запевняє, що Володимир Зеленський – настільки впевнений та самостійний, що, у будь-якому разі, вчинить по-своєму.

Про зустріч Зеленського з Путіним

Дружина президента добре пам'ятає, що відбувалось під час першої зустрічі її чоловіка з главою держави-агресора Володимиром Путіним, а також фразу українського президента "про необхідність подивитись в очі".

Я розумію, що він тоді був, як натягнута струна, але він може з цим впоратись. І я за нього не хвилювалась. Я хвилювалась про те, як пройдуть перемовини, що там буде,
– пригадала перша леді.

Олена Зеленська запевняє, що вірить, що саме президент Зеленський принесе в Україну мир.

Про втрати на фронті

Рахувати смерті та поранення на фронті – це дуже боляче для глави держави, каже його дружина. Зеленський щодня читає зведення з ООС і сприймає з полегшенням, коли немає бойових втрат та поранених. Коли, на жаль, ситуація інша, то одразу відбуваються переговори з Міноборони.

Детально тут Для нього це важко, – Зеленська розповіла, як президент переживає втрати на фронті

Про оточення глави держави

Зеленська не приховує, що симпатизує не усім, хто наближений до її чоловіка. Проте, наголосила перша леді, про ненависть, звісно, не мовиться. Дружина президента не виключає, що може помилятись, адже це її особисте враження та емоції.

Я завжди думаю про те, що, можливо, я не знаю професійних якостей цієї людини. Я зараз буду щось там розповідати, а потім це може вплинути на долю людини. Навіщо мені це робити,
– сказала перша леді.

Олена Та Володимир ЗеленськийПодружжя Зеленських / Фото пресслужби Офісу Президента

Про проживання на держдачі

Проживання на державній дачі, яке мало бути тимчасовим, протягом досить тривалого часу – часто закидають подружжю Зеленських. Олена Зеленська запевняє – це вимога державної охорони.

Я не можу сказати, що я в захваті від цієї ідеї була від самого початку – і зараз не в захваті. Коли ми все ж вирішили, що треба так зробити, я розуміла реакцію негативну. Я сама так реагувала. Але це вимоги державної охорони – ми нічого не можемо зробити,
– пояснила дружина президента.

Вона каже, що їхня сім'я намагалась уникнути переїзду і мешкати у своїй домівці, проте змінити місце проживання таки довелось.

До теми Стало відомо, скільки коштує утримання державної дачі, де зараз живе Зеленський

Про хейтерів та розхитані нерви

Перша леді каже, що не може пропускати повз себе реакцію користувачів мережі, отож читає коментарі під своїми дописами. Проте змушує себе старатись витрачати на це якнайменше часу та емоцій. Під словами хейтерів Зеленська помічає "продумані технології".

Мабуть, хтось вважає, що я буду вдома ридати і від цього щось зміниться. Не буду нікого розчаровувати – я можу поридати, але це ніяк не вплине на поведінку мого чоловіка,
– розповіла Зеленська.

Олена Зеденська та Бріджит МакронПерша леді Франції та перша леді України / Фото Офісу Президента

Про співпрацю "Кварталу 95" з Росією

Дружина президента запевнила, що "Квартал 95" продукцією з Росією не торгує. Співпраця є зі шведською компанією, яка і перепродує серіали росіянам. Зеленська каже, що порівнювати продаж серіалів росіянам із Липецькою фабрикою – маніпуляція.

А тим часом Український серіал "Папік 2" транслюватимуть у Росії

Про слова "клоун" та "комік" на адресу президента

Такі образливі слова на адресу глави держави Олені Зеленській слухати неприємно. Вона запевняє: так, коміком її чоловік був – за професійною діяльністю, проте клоун – це дещо інше. Не менше непокоять першу леді і неприємні епітети щодо рідного міста – Кривого Рогу.

Цілий регіон. Це – майже мільйонне місто. І до них може хтось поставитись зверхньо. Так не можна,
– зазначила вона.

Про дітей та їхнє навчання

Старшій дочці подружжя – Олександрі – 16 років. За словами матері, дівчина далі хоче залишитись навчатись в Україні. Проте щодо вибору професії майбутня випускниця ще не визначилась.

Родина Зеленських
Сім'я президента Зеленського / Фото з особистого архіву родини

Про відчуття небезпеки

Дружина глави держави зізналася, що Зеленський завжди "лізе на рожен". Тому вона вважає, що біля нього постійно чатує небезпека. Проте, за словами Олени Зеленської, її чоловік на це не зважає, адже "занадто багато процесів вже запущено".

Щодо того, чи готова дружина президента до "тюрми і суми", та відповіла: "Не зарікайся, як кажуть". Проте Зеленська впевнена, президент не робить нічого такого, за що може загрожувати ув'язнення.

Що розповіла Олена Зеленська про побут сім'ї президента?

Перша леді зазначила, що готує тепер значно рідше. Приготуванням їжі для родини Зеленських займаються наймані працівники. Меню начебто не складають наперед та харчами не перебирають.

Також Зеленська спростувала повідомлення про десятки машин служби охорони. Каже: автомобіль лише один.

Щодо власного гардеробу, то запевняє дружина президента, на це не йдуть державні кошти, це виключно її витрати.

У майбутньому Олена Зеленська мріє про власний будинок та всю родину поруч.