Про це повідомила речниця Прикордонної служби Польщі Анна Міхальська. Зокрема, відбулися 3 масові спроби груп нелегально перетнути кордон.

До теми Поламали огорожу: мігранти вночі знову намагалися прорватися крізь кордон до Польщі

За словами Міхальської, поблизу одного з населених пунктів мігранти двічі атакували польські служби та військових. Зокрема, неподалік Дубич Церковних до Польщі намагалася проникнути група з понад 100 осіб.

Спершу в районі Мельника приблизно 30 людей змогли проникнути до Польщі, але їх затримали. Оскільки мігранти кидали у бік польських силовиків камінням та палицями, один з польських військових отримав травму голови. Йому надали медичну допомогу.

Варто прочитати Режим Лукашенка змінив тактику перекидання мігрантів, – Литва

Мігранти на кордоні Білорусі: останні новини

  • Нелегальні мігранти 23 листопада знову спробували штурмувати польський кордон з боку Білорусі. Атакували загородження приблизно 100 біженців
  • Олександр Лукашенко заявив, що полякам варто добре подумати, перш ніж закривати кордон з Білоруссю, адже мігранти можуть поїхати через Донбас.
  • Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький переконаний, що Лукашенко може залучити біженців з Афганістану, щоб загострити міграційну кризу.
  • Прем'єрка Естонії Кая Каллас виступила за посилення санкцій щодо Лукашенка. Вона вважає самопроголошеного президента винним у міграційній кризі.