У розмові з чиновниками Лукашенко роздумував про те, як поляки будуть спілкуватись з Росією чи Китаєм у випадку закриття кордону. Єдиним виходом, за його словами, нібито є український Донбас.

До теми Через польський кордон знову намагалася прорватися велика група мігрантів

Ви чуєте, що постійно лунають погрози з боку цих диких політиків і керівників Польщі: кордон закриємо, "Кузницю" закриють – прикордонний перехід залізничний. Закриють – будь ласка. Але треба спершу подумати, як вони спілкуватимуться з Росією, Китаєм, Сходом загалом. Поїдуть через Донбас. А там хлопці різкі. Вони їх швидко вишикують,
– сказав Лукашенко.

Він додав, що каже образно, бо на Донбасі їх ніхто не чекає, а кордон України і Росії – закритий. Польща, на думку білоруського диктатора, такими заявами лякає і нібито хоче загострити ситуацію. Лукашенко чомусь переконаний, що на Білорусь тиснуть, щоб вирішити власні проблеми.

Що відомо про кризу на польсько-білоруському кордоні

Як поводиться Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі переконує, що у транзиті біженців винна "європейська мафіозна структура". Він застерігає сусідню Польщу від провокацій на кордоні.

Водночас, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький запевняє, що Лукашенко продовжить створювати міграційну кризу. Можливо, для цього він залучить біженців з Афганістану.