Цей інцидент трапився у Кам'янському, що на Дніпропетровщині. На відео, що потрапило у мережу, видно 2 дівчат-підлітків, ще одна – знімає все на телефон.

Читайте також Чиновники в Миколаєві "залатали" дірку в стелі прапором України: курйозне фото

"Це ж не мій прапор"

На оприлюднених кадрах одна з дівчат тримає у руках запальничку та підпалений блакитно-жовтий прапорець. "Для чого ти це робиш, дурочка", – запитала в неї авторка відео.

"Це не мій прапор, все одно", – заявила палійка. "Так це прапор твоєї країни", – глузливо відреагувала її співрозмовниця. "Ну, але ж не мій", – пролунало з насмішкою у відповідь.

Дівчина з Дніпропетровщини підпалила український прапор: дивіться відео

Через скандал дівчину відрахували з модельної школи

З'ясувалося, що дівчинка навчається у місцевій модельній агенції GlorySchool. Адміністрація закладу оперативно відреагувала на скандал, який спровокувала їхня учениця. Там подякували користувачам, які повідомили їм про інцидент. При цьому, наголосили, що робота школи спрямована на розвиток не лише красивих дівчат. Мовляв, велику увагу приділяють й розвитку грамотних та освічених особистостей, якими Україна зможе пишатися.

На превеликий жаль, одна з наших учениць зробила абсолютно неприпустимий вчинок щодо державної символіки,
– зазначили в агенції.

Там додали, що не можуть не відреагувати на цю скандальну ситуацію й залишити її без уваги. "Ми публічно заявляємо, що ця учениця вже виключена з нашої школи", – мовиться у повідомленні GlorySchool.

Попередні скандали з прапором України

  • У серпні 19-річний юнак з Черкащини спалив державний прапор України, який перед цим зірвав з адмінбудівлі у селі Петрушки За скоєне йому загрожує в'язниця.
  • Ще раніше його одноліток з селища Мар'янівка Волинської області умисно пошкодив флагшток на залізничній станції "Горохів" і розірвав український прапор.
  • Також на початку серпня у мережі опублікували фото хлопця із Маріуполя. Той також "позував" із підпаленим прапором України. Згодом з'явилося відео з вибаченнями.